Ми не інтернет-магазин, до нас можна прийти за адресою проспект Дмитрію Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед купівлею.
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
Опис:
• Комп'ютер зібраний на новій сучасній платформі AMD sAM4
• Якісні та надійні комплектуючі від відомих брендів
• 6 ядер 12 потоків от Ryzen 5 з частотою до 4.4GHz досить для розкриття потенціалу ігрової відеокарти GTX 1080
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях!
• Легко впорається з іграми, як-от: з усіма наявними на сьогодні іграми в роздільній здатності 2K
• Сучасний SSD накопичувач позбавить вас довгих завантажень операційної системи та програм.
Характеристики:
• Процесор AMD Ryzen 5 3600X (100-100000022BOX)
• Кулер для процесора DEEPCOOL Gammaxx 400 White
• Материнська плата GIGABYTE B450M DS3H
• Модуль памяти G.SKILL Aegis DDR4 3200MHz 8GB (F4-3200C16S-8GIS) 4шт
• Накопичувач SSD 2.5" 480 GB Kingston A400 SA400S37/480G (SATAIII)
• Блок живлення Seasonic 620W
• Корпус TECWARE Forge M Black (TWCA-FORGEM-BK)
• Відеокарта MSI GTX 1080 8G (8GB/GDDRX5/256bit)
• Гарантія 12 місяців. Клеєм пломби на комплектуючих усередині ПК
• 14 ДНЕЙ ви маєте на те, щоб зрозуміти, чи підходить вам комп'ютер для ваших завдань.
Упродовж цього терміну ви маєте можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей або доплатити на іншу — потужнішою.
• На БУ системні блоки дають гарантію 12 місяців.
Більше товарів можете подивитися на нашому сайті: https://itstock.com.ua/
• адреса магазину:
Дніпро, ін. Дмитрия Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
Понеділок — п'ятниця з 10.00 до 18.00
коди з 10.00 до 16.00
Характеристики
| Підключення і зв'язок | |
|---|---|
| Вбудована мережева карта | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 650 ₴












