Ми не інтернет-магазин, до нас можна прийти за адресою проспект Дмитрію Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед купівлею.
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
Опис:
• Комп'ютер зібраний на новій сучасній платформіintel s1200 10-покоління
• Якісні та надійні комплектуючі від відомих брендів
• 6 ядер 12 потоків от Core i5 з частотою до 4.2GHz досить для розкриття потенціалу ігрової відеокарти GTX 1080
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях!
• Легко впорається з іграми, як-от: з усіма наявними на сьогодні іграми в роздільній здатності FullHD/2K
• Сучасний SSD накопичувач позбавить вас довгих завантажень операційної системи та програм.
Характеристики:
• Процесор Intel Core i5-10400F (BX8070110400F)
• Видеокарта MSI GTX 1080 AERO 8G (8GB/GDDRX5/256bit) GTX 1080 AERO 8G OC БУ
• Материнська плата ASROCK B460M Pro4 (s1200/DDR4)
• Модуль пам'яті DDR4 16Gb (KIT 2X8 GB) HYPERX FURY BLACK KINGSTON (HX426C16FB3K2/16) 2666
• Кулер для процесора DEEPCOOL Gammaxx 400
• Накопитель SSD M.2 256GB Samsung PM981A MZ-VLB2560B (NVMe M.2 PCIe)
• Жесткий диск 3.5" 1Tb Seagate ST1000DM010 (64Mb/7200/SATAIII)
• Блок живлення Seasonic 520W
• Корпус TECWARE Forge M Black (TWCA-FORGEM-BK)
• Гарантія 12 місяців. Клеєм пломби на комплектуючих усередині ПК
• 14 ДНЕЙ ви маєте на те, щоб зрозуміти, чи підходить вам комп'ютер для ваших завдань.
Упродовж цього терміну ви маєте можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей або доплатити на іншу — потужнішою.
• На БУ системні блоки дають гарантію 12 місяців.
Більше товарів можете подивитися на нашому сайті: https://itstock.com.ua/
• адреса магазину:
Дніпро, ін. Дмитрия Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
Понеділок — п'ятниця з 10.00 до 18.00
коди з 10.00 до 16.00
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 5 |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 520 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 950 ₴










