


Комп'ютер intel Core i7-10700 / GTX 1080Ti 11 GB / DDR4 32 GB / SSD 1TB / Z490 / Fractal / Seasonic
47 899 ₴
- Немає в наявності
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ми не інтернет-магазин, до нас можна прийти за адресою проспект Дмитрію Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед купівлею.
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
Опис:
• Комп'ютер зібраний на новій сучасній платформіintel s1200 10-покоління
• Якісні та надійні комплектуючі від відомих брендів
• 8 ядер 16 потоків от Core i7 з частотою до 4.8GHz досить для розкриття потенціалу ігрової відеокарти GTX 1080 Ti
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях!
• Легко впорається з іграми, як-от: з усіма наявними на сьогодні іграми в роздільній здатності 4K
• Сучасний SSD накопичувач позбавить вас довгих завантажень операційної системи та програм.
Характеристики:
• Процесор Intel Core i7-10700 (BX8070110700)
• Відеокарта Gigabyte Aorus GTX 1080 Ti (11Gb/GDDR5/352bit) GV-N108TAORUS-11GD БУ
• Материнська плата ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING
• Пам'ять Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Dominator PLATINUM RGB (CMT32GX4M2C3200C16)
• Повітряне охолодження be quiet! Dark Rock TF (BK020)
• SSD KINGSTON KC2000 1TB M.2 NVMe (SKC2000M8/1000G)
• Блок живлення Seasonic 620W Bronze 80+ БУ
• Корпус FRACTAL DESIGN Meshify C Dark TG (FD-CA-MESH-C-BKO-TG)
• Гарантія 12 місяців. Клеєм пломби на комплектуючих усередині ПК
• 14 ДНЕЙ ви маєте на те, щоб зрозуміти, чи підходить вам комп'ютер для ваших завдань.
Упродовж цього терміну ви маєте можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей або доплатити на іншу — потужнішою.
• На БУ системні блоки дають гарантію 12 місяців.
Більше товарів можете подивитися на нашому сайті: https://itstock.com.ua/
• адреса магазину:
Дніпро, ін. Дмитрия Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
Понеділок — п'ятниця з 10.00 до 18.00
коди з 10.00 до 16.00
Характеристики
| Підключення і зв'язок | |
|---|---|
| Вбудована мережева карта | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Виробник | Corsair |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 11000 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 899 ₴



