Ми не інтернет-магазин, до нас можна прийти за адресою проспект Дмитрію Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед купівлею. Всі наші ігрові зборки з відеокартами після майнінгу.
Всі карти проходять ретельне тестування в екстремальних умовах на температури та шум кулерів,
, а також виготовляється заміна термопасти та чищення від пилу (заміна кулерів на нові на вимогу).
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
Системний блок зібраний, готовий до роботи, має саме такий вигляд, як на фото.
Встановлена безплатна ОС Windows 10. Оновлені всі драйвери .
Тянет усі сучасні ігри в FullHD/2K/4K 60+ кадрів
Процесор повністю розкриває відеокарту, ідеальна сумісність.
Всі карти проходять ретельне тестування в екстремальних умовах на температури та шум кулерів,
, а також виготовляється заміна термопасти та чищення від пилу (заміна кулерів на нові на вимогу).
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
Системний блок зібраний, готовий до роботи, має саме такий вигляд, як на фото.
Встановлена безплатна ОС Windows 10. Оновлені всі драйвери .
Тянет усі сучасні ігри в FullHD/2K/4K 60+ кадрів
Процесор повністю розкриває відеокарту, ідеальна сумісність.
• Корпус : Gamemax H605-TA
• Процесор: intel i5 8400 ( 6 ядер 6 потоків до 3.9GHz, 9mb кеш)
• Відеокарта: Nvidia GeForce GTX 1080 ( 8GB GDDR5X 256 Bit )
• Материнська плата: AsRock B365M
• Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4 2666 MHz
• Накопичувач SSD: 480 GB / 550Mb Read / 500Mb Write
• Жорсткий диск: Можна додати
• Блок живлення: 620W Seasonic Bronze 80+
• Процесор: intel i5 8400 ( 6 ядер 6 потоків до 3.9GHz, 9mb кеш)
• Відеокарта: Nvidia GeForce GTX 1080 ( 8GB GDDR5X 256 Bit )
• Материнська плата: AsRock B365M
• Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4 2666 MHz
• Накопичувач SSD: 480 GB / 550Mb Read / 500Mb Write
• Жорсткий диск: Можна додати
• Блок живлення: 620W Seasonic Bronze 80+
• Гарантія 12 місяців. Клеєм пломбу.
Апгрейд виробляється в нас у магазині впродовж року, і ми оновлюємо пломбу для збереження гарантії.
ВАЖЛИВО! У разі гарантійного випадку (що буває дуже рідко) ми змінюємо неробочу деталь на робочу,
і цього ж дня повертаємо вам назад робочий ПК.
У виняткових випадках збираємо вам інший ПК, тих самих характеристик.
• 14 ДНЕЙ ви маєте на те, щоб зрозуміти, чи підходить вам комп'ютер для ваших завдань.
Упродовж цього терміну ви маєте можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей або доплатити на іншу — потужнішою.
• На БУ системні блоки дають гарантію 12 місяців.
• Манібек/повернення/обмін упродовж 14 днів із дня купівлі.
Апгрейд виробляється в нас у магазині впродовж року, і ми оновлюємо пломбу для збереження гарантії.
ВАЖЛИВО! У разі гарантійного випадку (що буває дуже рідко) ми змінюємо неробочу деталь на робочу,
і цього ж дня повертаємо вам назад робочий ПК.
У виняткових випадках збираємо вам інший ПК, тих самих характеристик.
• 14 ДНЕЙ ви маєте на те, щоб зрозуміти, чи підходить вам комп'ютер для ваших завдань.
Упродовж цього терміну ви маєте можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей або доплатити на іншу — потужнішою.
• На БУ системні блоки дають гарантію 12 місяців.
• Манібек/повернення/обмін упродовж 14 днів із дня купівлі.
Більше товарів можете подивитися на нашому сайті: https://itstock.com.ua/
• адреса магазину:
Дніпро, ін. Дмитрия Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
Понеділок — п'ятниця з 10.00 до 18.00
коди з 10.00 до 16.00
• адреса магазину:
Дніпро, ін. Дмитрия Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
Понеділок — п'ятниця з 10.00 до 18.00
коди з 10.00 до 16.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3900 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм кешу L3 | 9 |
| Чіпсет | B365 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 450 ₴







