У цій збірці є комплектуючі БВ:
- Материнська плата (у відмінному стані, не ремонтувалася, перевірена)
- Блок живлення (робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Процесор (перевірений у стрес-тесті під навантаженням, постачається разом із оригінальною системою охолодження)
- Оперативна пам'ять (представлена чотирма модулями на 4 гб)
- Відеокарта (обслугована, замінена термопаста)
Товар має мінімальні ознаки використання без видимих косметичних пошкоджень.
Комп'ютер використовувався за умовами лізингу США чи країнах ЄС.
Пройшов повну перевірку технічного стану.
Розкрит для заміни термопасти на GD900, почищено, обслужено.
Системний блок повністю готовий до роботи. Встановлено Windows 10, драйвера та оновлення.
Комплект поставки :
Системний блок, кабель живлення 220в, документ про купівлю - видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 5 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Ні |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 6144 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 770 ₴





