Ми не інтернет-магазин, до нас можна прийти за адресою проспект Дмитрію Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед купівлею.
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
Системний блок зібраний, готовий до роботи, має саме такий вигляд, як на фото.
Встановлена безплатна ОС Windows 10 . Оновлені всі драйвери.
Опис:
• Якісні та надійні комплектуючі від відомих брендів
• 4 ядер 8 потоків от intel Xeon з частотою до 3.8GHz досить для розкриття потенціалу ігрової відеокарти RX580
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях!
• Легко впорається з іграми, як-от: CS: GO, DOTA 2, WoT, GTA 5, Minecraft, Call Of Duty, Assasin Creed , Far Cry 5, DOOM
• Сучасний SSD накопичувач позбавить вас довгих завантажень операційної системи та програм.
Характеристики:
• Корпус: Корпус Gamemax
• Процесор: intel Xeon E3-1245v3 4 ядра 8 потоків частотою до 3.8GHz (аналог i7-4770)
• Охолодження процесора: DeepCool Gammax 300
• Відеокарта : AMD Radeon RX 580 4GB 256Bit
• Материнська плата: s1150 Asus H97
• Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3 1600MHz
• Накопичувач SSD : 240 GB
• Жесткий диск HDD : 500GB
• Блок живлення: Seasonic 520W 80+ Bronze
• Гарантія 12 місяців. Клеєм пломби на комплектуючих усередині ПК
• 14 ДНЕЙ ви маєте на те, щоб зрозуміти, чи підходить вам комп'ютер для ваших завдань.
Упродовж цього терміну ви маєте можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей або доплатити на іншу — потужнішою.
• На БУ системні блоки дають гарантію 12 місяців.
Більше товарів можете подивитися на нашому сайті: https://itstock.com.ua/
• адреса магазину:
Дніпро, ін. Дмитрия Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
Понеділок — п'ятниця з 10.00 до 18.00
коди з 10.00 до 16.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Ні |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 580 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Xeon |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 520 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴





