У цій збірці є комплектуючі БУ:
- Материнська плата (У відмінному стані, не ремонтувалася, перевірена)
- Блок живлення (повністю робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Процесор (перевірений у стрес-тесті під навантаженням, постачається разом з оригінальною системою охолодження)
- Оперативна пам' ять (встановлено четирнем модулями) на 4 гб)
- Відеокарта (відслужжена, замінена термопаста)
Товар має найменші ознаки застосування без видимих косметичних пошкоджень.
Комп'ютер використовувався за умов лізінга в Сполучених Штатах або країнах ЄС.
Пройшов повну перевірку технічного стану.
Сховано для заміни термопасти на GD900, очищений, обслужений.
Системний блок повністю готовий до роботи. Встановлено ОС Windows 10 , драйвер і оновлення.
Комплект поставки:
Системний блок, Кабель живлення 220, документ про купівлю - витратна накладна.
Гарантія:
Виправдання 12 місяців.
Є можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Служителями транспортної компанії Новая Почта
Товар висилаємо у день замовлена крім неділі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 393 мм |
| Товщина | 200 мм |
| Ширина | 361 мм |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i5 6500 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 000 ₴











