Ми не інтернет-магазин, до нас можна прийти за адресою проспект Дмитрію Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед купівлею.
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
Опис:
• Комп'ютер зібраний на новій сучасній платформі AMD sAM4
• Якісні та надійні комплектуючі від відомих брендів
• 6 ядер 12 потоків от Ryzen 5 з частотою до 3.9GHz досить для розкриття потенціалу ігрової відеокарти GTX 1070
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях!
• Сучасний SSD накопичувач позбавить вас довгих завантажень операційної системи та програм.
Характеристики:
• Процесор AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz AM4
• Материнська плата GIGABYTE B450M S2H
• Оперативна пам'ять DDR4 16 GB 2666MHz
• Накопичувач SSD 2.5" 480 GB Kingston A400 SA400S37/480G (SATAIII)
• Блок живлення Seasonic 520W БУ
• Корпус TECWARE Forge M Black (TWCA-FORGEM-BK)
• Відеокарта Nvidia GeForce GTX 1070 (8GB/GDDR5/256bit) БУ
• Гарантія 12 місяців. Клеєм пломби на комплектуючих усередині ПК
• 14 ДНЕЙ ви маєте на те, щоб зрозуміти, чи підходить вам комп'ютер для ваших завдань.
Упродовж цього терміну ви маєте можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей або доплатити на іншу — потужнішою.
• 14 ДНЕЙ ви маєте на те, щоб зрозуміти, чи підходить вам комп'ютер для ваших завдань.
Упродовж цього терміну ви маєте можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей або доплатити на іншу — потужнішою.
Більше товарів можете подивитися на нашому сайті: https://itstock.com.ua/
• адреса магазину:
Дніпро, ін. Дмитрия Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
Понеділок — п'ятниця з 10.00 до 18.00
коди з 10.00 до 16.00
• адреса магазину:
Дніпро, ін. Дмитрия Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
Понеділок — п'ятниця з 10.00 до 18.00
коди з 10.00 до 16.00
Характеристики
| Підключення і зв'язок | |
|---|---|
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 520 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм кешу L3 | 16 |
| Чіпсет | B450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 500 ₴






