Ми не інтернет-магазин, до нас можна прийти за адресою проспект Дмитрію Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед купівлею.
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
Системний блок зібраний, готовий до роботи, має саме такий вигляд, як на фото.
Встановлена безплатна ОС Windows 10 1909. Оновлені всі драйвери .
Тянет усі сучасні ігри в FullHD 60+ кадрів на максимальних налаштуваннях
Процесор повністю розкриває відеокарту, ідеальна сумісність.
• Корпус : Корпус MODECOM Rea
• Процесор : AMD Ryzen 5 2600 ( 6 ядер 12 потоков 3.4GHz , 16mb кэш )
• Охолодження процесора: Вежа DeepCool
• Відеокарта: Nvidia GeForce GTX 1080 ( 8GB GDDR5 256 Bit )
• Материнська плата: MSI B350 AM4
• Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
• Накопичувач m2 SSD : 240 GB
• Жесткий диск HDD : 1000 GB
• Блок живлення: 550W Bronze 80+
• Процесор : AMD Ryzen 5 2600 ( 6 ядер 12 потоков 3.4GHz , 16mb кэш )
• Охолодження процесора: Вежа DeepCool
• Відеокарта: Nvidia GeForce GTX 1080 ( 8GB GDDR5 256 Bit )
• Материнська плата: MSI B350 AM4
• Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
• Накопичувач m2 SSD : 240 GB
• Жесткий диск HDD : 1000 GB
• Блок живлення: 550W Bronze 80+
• Гарантія 12 місяців. Клеєм пломбу.
Апгрейд виробляється в нас у магазині впродовж року, і ми оновлюємо пломбу для збереження гарантії.
ВАЖЛИВО! У разі гарантійного випадку (що буває дуже рідко) ми змінюємо неробочу деталь на робочу,
і цього ж дня повертаємо вам назад робочий ПК.
У виняткових випадках збираємо вам інший ПК, тих самих характеристик.
• 14 ДНЕЙ ви маєте на те, щоб зрозуміти, чи підходить вам комп'ютер для ваших завдань.
Упродовж цього терміну ви маєте можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей або доплатити на іншу — потужнішою.
• На БУ системні блоки дають гарантію 12 місяців.
• Манібек/повернення/обмін упродовж 14 днів із дня купівлі.
Апгрейд виробляється в нас у магазині впродовж року, і ми оновлюємо пломбу для збереження гарантії.
ВАЖЛИВО! У разі гарантійного випадку (що буває дуже рідко) ми змінюємо неробочу деталь на робочу,
і цього ж дня повертаємо вам назад робочий ПК.
У виняткових випадках збираємо вам інший ПК, тих самих характеристик.
• 14 ДНЕЙ ви маєте на те, щоб зрозуміти, чи підходить вам комп'ютер для ваших завдань.
Упродовж цього терміну ви маєте можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей або доплатити на іншу — потужнішою.
• На БУ системні блоки дають гарантію 12 місяців.
• Манібек/повернення/обмін упродовж 14 днів із дня купівлі.
Більше товарів можете подивитися на нашому сайті: https://itstock.com.ua/
• адреса магазину:
Дніпро, ін. Дмитрия Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
Понеділок — п'ятниця з 10.00 до 18.00
коди з 10.00 до 16.00
• адреса магазину:
Дніпро, ін. Дмитрия Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
Понеділок — п'ятниця з 10.00 до 18.00
коди з 10.00 до 16.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм кешу L3 | 16 |
| Чіпсет | B350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 950 ₴









